Dekpol - ramki na fotografie

 • Zwiększ rozmiar czcionki
 • Domyślny rozmiar czcionki
 • Zmniejsz rozmiar czcionki

Technologie

 1. karton:
  Większość naszych produktów wykonana jest z kartonu . To najpopularniejszy a zarazem najtańszy surowiec stosowany do opakowań a w naszym przypadku do opakowania fotografii. Do naszych produktów stosujemy kartony jednostronnie powlekane, gładkie lub z fakturą płótna o gramaturach  215 – 250 g/m2.. Produkty z tego surowca są drukowane metodą offsetu a wyroby kolorowe są dodatkowo uszlachetniane poprzez lakierowanie. Stosujemy również kolorowe kartony ozdobne, które  drukujemy offsetem lub metodą złocenia na gorąco.
 2. tektury introligatorskie:
  Stosowane we wszystkich okładkach i albumach introligatorskich sztywnych w okleinie. W naszym przypadku to tektura o gramaturze 900 g/m2 z gąbką 1,5 mm.
  Tektury tego typu stanowią doskonałą konstrukcję wszelkich profesjonalnych opraw typu książki, okładki czy nasze produkty.
 3. okleiny introligatorskie:
  Stosowane podobnie jak w/w tektury w większości opraw introligatorskich. Doskonale nadają się do formowania, oklejania i obróbki zarówno mechanicznej jak i ręcznej. Stosujemy dwa rodzaje oklein ekologicznych – skóropodobna i imitacja zamszu – obie różnych kolorach. Na obu rodzajach  nanosimy ozdobne nadruki metodą złocenia na gorąco.
 4. papiery offsetowe.
  Stosowane w produkcji kopert, używamy papieru o gramaturze 80 g/m2. Drukowane metodą offsetu w dowolnej ilości kolorów.